|
LTC 1 heeft gisteren zijn eerste oefenwedstrijd gewonnen. VV Noordster werd met 6-3 verslagen. LTC domineerde de wedstrijd in grote fases.
LTC begon goed aan de wedstrijd, het zette VV Noordster dat in de tweede klasse van het zondagvoetbal uitkomt gelijk onder druk. In de 5e minuut kwam het dan ook al aan de leiding. Jarno Buist gaf een goede pass op David Modderman die goed naar de linkerkant was uitgeweken. Op snelheid liet hij de verdediging van de bezoekers kansloos, en schoot de bal vervolgens beheerst achter de goalie van Noordster die het antwoord schuldig moest blijven. Daarna ging LTC goed door, de ploeg speelde een hele behoorlijke eerste helft en liet de bal vaak goed rond gaan. De bezoekers kwamen niet echt in het stuk voor, of het moesten een paar schoonheidsfoutjes bij de Assenaren zijn geweest die er voor zorgden dat de gasten ook enkele malen in de buurt van Tom Eulink kwamen die in het eerste bedrijf het doel verdedigde van LTC. Het duurde tot de 25e minuut dat de ploeg van Wattimury de tweede treffer wist te maken. Marcel Lubberts wist op links handig te ontsnappen aan de aandacht van de verdedigers van VV Noordster. Met een bekeken doelpoging tekende hij voor de tweede treffer van de Assenaren. In de 27ste minuut was er even wat nonchalance bij de Drenten, dit wist VV Noordster met een bekeken balletje over de kansloze Tom Eulink goed af te straffen. Snel stelde LTC orde op zaken, en via centrale verdediger Mark Krist maakte het de 3e treffer. Marcel Lubberts kon na een afgeslagen corner de bal afspelen op Mark Krist. LTC had daarvoor al een aantal goede kansen gehad. Bijvoorbeeld David Modderman, goede redding keeper en Marcel Lubberts zijnet waren met enkele doelpogingen ook al gevaarlijk geweest. De ploeg van Wattiury en Nunumete sneed bij vlagen erg makkelijk door de defensie van de gasten heen.
In de tweede helft begon LTC ook aardig, het kreeg snel twee kansen. Maar deze werden niet verzilverd. In de 52ste minuut legde David Modderman een vrije trap panklaar op de kruin van centrale verdediger Herman Timmer die aan de aandacht was ontsnapt van de Noordster defensie kopte de 4-1 binnen. Verder waren er in de tweede helft vele wissels aan Asser-zijde. Bij de Assenaren was bijna iedereen fit. Na twintig minuten spelen viel de 5-2: Een goed ingestudeerde corner tussen Paul Koen, en David Modderman die aangever was na een uitstekende passeeractie leverde de assist af waaruit de vijfde treffer kon worden binnengekopt door Jarno Buist. Nog een minuut later kon Noordster iets terug doen: Een aantal mensen dacht aan buitenspel, maar de goal werd toch goedgekeurd. Daarna is LTC even slordig en krijgen de Pekalaarders wat mogelijkheden op een derde treffer. Jelle van der Veen zorgt er voor met een uitstekende redding, stopt wederom een strafschop, dat er niet gescoord wordt door Noordster. LTC scoort in de slotfase de zesde treffer, na een afgemeten voorzet van Jarno Buist is het Paul Koen die met een kopbal de zesde treffer op de borden brengt. VV Noordster doet daarna nog iets terug. Na een uitstekende actie worden er een aantal LTC-ers op het verkeerde been gezet. Vervolgens wordt de bal uitstekend in de touwen geschoten 6-3 dus. Dit is ook de eindstand.
Komende dinsdag om 20:00 wordt er gespeeld tegen GVAV Rapiditas
Opstelling LTC: Tom Eulink (46 min Jelle van der Veen. Rene Hoogeveen, Mark Krist ( 62 Machiel Boelens) Rob Schreuder (46 min Herman Timmer) Jarno Buist. Robbie Bulthuis ( 69 min Theo Hoogeveen) Mark Hofsteenge. Johan van Dijk, Nick Modderman( 46 min Paul Koen) Marcel Lubberts. David Modderman..
Ingezonden door David Helder,
|