|
LTC is er vanmiddag niet in geslaagd om de drie punten mee naar Assen te nemen. De Assenaren hadden bijna een uur een mannetje meer, maar deden hier te weinig mee: Misschien mocht het uiteindelijk wel blij zijn met een puntje.
Eerste helft.
Vanaf de beginfase was het de thuisploeg dat LTC gelijk probeerde vast te zetten. In de 6e minuut resulteerde dit gelijk tot een kans. Na een goede pass vanaf de linkerkant van het veld, kon de bal vrij gemakkelijk terug worden gelegd. Maar gelukkig leverde dit geen verdere schade op voor de Drenten.
Na een minuut of wat hervond de ploeg van Wattimury zich, en kwam langzaam beter in de wedstrijd. In de 15e minuut leverde dit al een treffer op, na een goede lange bal van Rene Hoogeveen; die vanmiddag een van de beteren was; was het David Modderman die handig uit de rug van een tegenstander was weggelopen; en keurig de bal in het hoekje lepelde 0-1. Een opsteker zal je denken, maar de Drenten gaan hierna niet beter voetballen. De thuisploeg blijft minstens zo gevaarlijk, zo is er in de 24ste minuut een gevaarlijke voorzet vanaf de rechterkant van het veld, de kopbal is fraai; maar Tom Eulink voorkomt met een goede redding de gelijkmaker. De thuisploeg blijft daarna de betere, de Assenaren hebben moeite met de warme weersomstandigheden en zien in de 39ste minuut de thuisploeg na een goede hoekschop op gelijke hoogte komen 1-1. Centrale verdediger Slob komt boven alles en iedereen uit, en kan zodoende dus ongehinderd de 1-1 maken. Een paar minuten later is er een iewat lompe actie van een speler van de Winsummers, de speler kan met zijn 2e gele kaart dus inrukken. Maar vooralsnog zie je dat niet terug in de wedstrijd, de Assenaren zijn veelal slordig in balbezit; en laten zich soms te makkelijk afbluffen..
Tweede helft.
In de tweede helft is de start van LTC furieus, Rob Schreuder geeft een listig balletje op Johan van Dijk. Die plaats vervolgens de bal heel akelig en met veel precisie in de doelmand 1-2. Je zult denken dat de Assenaren nou vleugels krijgen. Niks is minder waar, Viboa mag op een gevaarlijke plek een vrije bal nemen. De bal wordt vanaf de rechterkant goed voorgeslingerd naar de tweede paal, en daarna ook vakkundig binnengekopt 2-2. Opnieuw is het Slob die scoort, hieraan ging wel een dekkingsfout aan vooraf. De Winsummers zijn daarna ook de gevaarlijke ploeg, en af en toe is het dan ook billenknijpen voor LTC; dat niet echt goed in de wedstrijd zit. In de 57ste minuut schakelt het wel snel om, een corner van Viboa wordt goed weggekopt door Herman Timmer; binnen een paar seconden zijn de Drenten aan de andere kant, maar Jarno Buist schiet de bal net naast. Jarno speelde vooral in de tweede helft erg aanvallend, en was zo nu en dan erg gevaarlijk. Op slag van het uur is het wederom Jarno Buist die David Modderman met aan handig balletje David Modderman vrijstaand voor de keeper zet; maar de doelman die zeer attent keepte was snel zijn goal uitgekomen en verkleinde zijn goal goed: De poging van David werd dan ook vrij makkelijk gekeerd. Viboa kwam er ondertussen ook nog een aantal malen gevaarlijk uit, maar echt grote kansen leverde dit niet op. Zo was er nog wel een inzet die maar net geblokt kon worden door een LTC-er. De bal verdween maar net naast de goal. Ook de wissels die Wattimury bracht leverde nog niet het gewenste effect op. Een kwartier voor het einde, redde Tom Eulink nog een keer op een niet al te moeilijke bal. Het leek op een 2-2 te eindigen. Jarno Buist had daar nog verandering in kunnen brengen, maar op aangeven van Theo Hoogeveen die goed door was gegaan over de rechterkant; kreeg Jarno zijn voet net niet goed genoeg tegen de bal. 2-2 was dan ook de eindstand, een terechte uitslag als je het mij vraagt
Opstelling LTC. Tom Eulink. Mark Hofsteenge, Herman Timmer(80 e Min Rick Muller) Rene Hoogeveen, Jarno Buist. Robbie Bulthuis, Rob Schreuder ( 65e min Paul Koen) Tim Korenhof(72e min Theo Hoogeveen) Johan van Dijk, Marcel Lubberts. David Modderman.
Op de site: http://wiebebuist.come2me.nl/ staan foto's
Ingezonden door David Helder.
|