|
woensdag 18 mei 2011 20:39 |
|
Na de twee nederlagen tegen de kampioen ZVV URK 1 is Futsal LTC 1 veroordeeld tot het spelen van promotie/degradatie wedstrijden om in de Landelijke Eerste Divisie Zaalvoetbal te blijven. Maandag 23 mei speelt Futsal LTC 1 thuis tegen de Hoofdklasser, Extador 1 uit
Harlingen of tegen Futsal Dragten 1 uit Drachten, afhankelijk van de uitslag van as vrijdag 20 mei als Dragten en Extador voor de tweede keer tegen elkaar voetballen. De eerste wedstrijd won Dragten met 3 – 2.
Op vrijdag 27 mei speelt LTC de uit wedstrijd tegen Extador of Dragten. Als LTC door deze ronde komt dan speelt het op vrijdag 3 juni, op neutraal terrein, de finale wedstrijd tegen één van de volgende Hoofdklassers uit de andere poule; FC. Cambuur, ZVV Urk 2 of ZVVHoogenveen. Deze drie clubs zijn nog volop in strijd voor een plek in de finale van 3 juni.
Het grotendeels jonge team van Futsal LTC 1 heeft afgelopen seizoen veel geleerd maar kwam op basis van een doelpunten gemiddelde net te kort om probleemloos in de eerste divisie te blijven. De komende wedstrijden moeten de mannen van coach Marco Brader er dus volop tegenaan om in de Landelijke Eerste Divisie Zaalvoetbal te kunnen blijven om volgend seizoen het geleerde in praktijk te brengen.
Maandag de 23ste mei as wordt de eerste wedstrijd gespeeld in de Peelo Sporthal en zal beginnen om 20.00 uur. Het team hoopt dat de supporters net zo massaal aanwezig zullen zijn als bij voorgaande wedstrijden.
Doede G. W. de Jong
|