|
LTC heeft vanmiddag in een oefenduel tegen 2e klasser De Weide met 1-1 gelijkgespeeld. De wedstrijd werd gespeeld op kunstgras bij VV Actief te Eelde. Bij LTC ontbraken enkele spelers vanwege diverse redenen. De Assenaren begonnen ietwat onwennig aan het oefenduel, dit resulteerde al in de 2e min in een 0-1 achterstand. In het vervolg daarna probeerde LTC het wel, dit leverde ook enkele kansen op. Zo Gaf Niels Manuputty op aangeven van Marcel Lubberts een panklare voorzet op Rijan Stel: Maar die vond de
doelman op zijn weg. Ook Robbie Bulthuis (afstandschot) en Roderik Timmer (duurde te lang) kregen de mogelijkheden om de score weer in evenwicht te brengen: Achterin kwam LTC niet al te vaak in de problemen, dat gold overigens ook voor De Weide dat in de omschakeling wel een aantal keren gevaarlijk was. Ook de Assenaren doken een aantal maal gevaarlijk op, maar ook hier zat het hem weer in de eindpass. Bij LTC verdedigde Peter Zee de goal.
In de tweede helft leek het aanvankelijk rustig te beginnen, maar gaandeweg de tweede helft vorderde kwamen de Assenaren steeds beter in de wedstrijd; maar dit leidde vooralsnog niet tot grote kansen. Het gevaarlijkste was nog Tim Korenhof die een vrije bal mikte op paal: De Hoogeveners waren alleen nog gevaarlijk uit speldenprikjes, maar tot echte grootste daden kwam men niet. Nadat Roderik Timmer nog een geweldige kans om zeep had geholpen maakte LTC in de laatste minuut de alsnog verdiende gelijkmaker. Rene Hoogeveen kon een schot van afstand dat niet klemvast kon worden gepakt door de keeper van De Weide zorgen voor de 1-1: Hier bleef het ook bij, al met al een hele nuttige wedstrijd voor de beide ploegen. Komende week speelt LTC nog tegen Blauw Wit 34, maar naar alle waarschijnlijkheid gaat de winter wederom roet in het eten gooien. Koning winter weet dus van geen ophouden.
Bij LTC kwamen vanmiddag de volgende spelers binnen de lijnen:
Peter Zee. Mark Hofsteenge, Rene Hoogeveen, Rick Muller, Niels Manuputty. Robbie Bulthuis, Nick Modderman. Tim Korenhof, Roderik Timmer, Marcel Lubberts. Rijan Stel. Machiel Boelens, Niek Weijenberg.
Ingezonden door David Helder.
|