Voetbal Vereniging LTC Assen
 
HomeZoekenSitemapRouteContact
Home Nieuws Jeugd Verslagen E-tjes
Verslagen E-tjes
vrijdag 26 november 2010 19:59

De E pupillen vlammen zoals we in jaren niet gezien hebben!

LTC E5 – Rolder Boys: Toppers van E5 komen net tekort voor de overwinning

De jongens van E5 waren vrijdagavond speciaal erg vroeg op bed gegaan om zaterdagochtend te schitteren tegen Rolder Boys. Met prachtige aanvallen werd Rolder Boys van het kastje naar de muur gestuurd. De verdedigers lieten zien erg goed te kunnen verdedigen en de spitsen hebben weinig kansen nodig om te scoren. Er werd maar liefs VIER keer gescoord door LTC. Helaas deed Rolder Boys dit twee keer meer, waardoor de drie punten mee gaan naar Rolde. Niets aan te doen jongens.. Sinds een paar weken is Bonne de Weerd DE trainer van dit sterrenteam. Het is duidelijk zichtbaar dat de jongens op de training erg goed hun best doen. Ga zo door, dan wordt er vanzelf gewonnen!!!

Asser Boys E3 – LTC E4: LTC E4 toont veerkracht…

De vedetten van LTC E4 hadden er vanochtend weer zin in. Om negen uur ’s morgens werd er afgetrapt bij Asser Boys. Al snel was duidelijk dat LTC de betere ploeg was. Met vloeiende aanvallen en prachtige acties was het bij de rust 1-4 voor de jonge heren van LTC. In de rust kreeg LTC de welverdiende ranja en de stemming in de kleedkamer was natuurlijk erg goed. Maar zat er bij LTC slaapmiddel in de ranja of bij Asser Boys extra energie…? Na rust vlogen de ballen in de goal van LTC en stond het al gauw 4-4. De jongens van LTC E4 toonden veerkracht. Als team werden de schouders eronder gezet en begon het weer goed te voetballen. Uiteindelijk met een prima resultaat: 4-8!!

VAKO - LTC E3 LTC E3 laat spectaculair voetbal zien en ligt op koers voor het kampioenschap!

Het filmpje van E3 afgelopen zaterdag is klaar en staat weer op Youtube:

 Toch een keurige overwinning van E3. Als ze positioneel nog consequent blijven en sneller passen, moeten ze ook van Beilen kunnen winnen.

LTC E2 - HH Combi E1 Betere tegenstander dwingt overwinning af

In deze wedstrijd hebben we afscheid genomen van Arjan, die er helaas een punt achter zet. Jammer, want ook Arjan heeft laten zien dat hij een leuk potje kan voetballen. Bovendien heeft ie veel oog voor zijn medespelers in het veld en de nodige humor daar buiten. In ieder geval leuk dat je er bij was! Noah kon er niet bij zijn. De overige spelers trapten af tegen de ploeg HH Combi E1 uit Hooghalen/Hijken. In de 7e minuut wordt het 0-1 voor HH Combi E1. Keeper Ruben had daarvoor al een paar prachtige reddingen verricht, waar zelfs Maarten Stekelenburg nog wat van kan leren!! De tegenstander is iets beter waardoor het met de rust 0-4 staat. Kort na de rust schiet een voetbalvaardig meisje van HH Combi tegen de paal; oef… Daarna maakt Ruben zich alweer verdienstelijk door te redden en weer later schiet HH Combi nog maar eens op de lat. In de 36e minuut wordt het dan toch 0-5. Een minuut later schiet 1 van onze jongens in het zijnet. Gelukkig, weerwerk. In de 41e minuut wordt de eer gered en de inzet van onze jongens beloond. Hun inzet was niet voldoende voor een overwinning of gelijkspel tegen deze goed voetbal spelende tegenstander maar wel genoeg voor de eretreffer, die door Corné met links in het doel werd geschoten; 1-5. In de slotminuut volgt er een mooie aanval van onze jongens. Het zou zo mooi zijn geweest, maar het lukt Arjan net niet om een afscheidstreffer te maken; de bal gaat naast. Samenvattend waren goede punten deze ochtend dat de jongens wel bleven zoeken naar doelpunten ondanks de achterstand en het prima keeperswerk van Ruben, een belangrijke reden waarom een grotere nederlaag is voorkomen.

LEO E2 - LTC E1 LTC E1 vecht zich terug na achterstand

Er zijn van die wedstrijden die je had kunnen winnen, alleen dat lukt dan net niet.... E1 had zo'n wedstrijd afgelopen zaterdag; tegen LEO. LEO draait weliswaar in de top mee, maar daar laten de mannen van E1 zich niet door in de war brengen, ze vochten als echte LTC-ers om elke bal. Na prachtig op voorsprong gekomen te zijn aan het begin van de wedstrijd, werd het al snel 1-1 en keken de wit-groene leeuwen in de rust naar een 2-1 achterstand… Maar daar waren de mannen tijdens de ranja niet van onder de indruk, fier en vol goede moed startten ze aan de 2e helft. Al keken onze mannen het grootste deel van de wedstrijd tegen een achterstand aan en moesten ze hun kwaliteiten ook nog eens op kunstgras vertonen; ze lieten als echte LTC-ers de hoofden niet hangen, met als resultaat een terechte 2-2! (met een beetje hulp van onze tegenstander). Hier hadden de Loners van te voren vast niet op gerekend…. De mannen van E1 waren technisch goed bezig, en haalden het eerste punt op kunstgras dit seizoen. Laat het kunstgras bij LTC maar komen; E1 is er inmiddels klaar voor!! Staf LTC E1

 

Banner

intersport

logo-unive

millennium

Agenda
Mei 2012 Juni 2012
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Service

feed-icon-14x14   LTC Nieuwsfeed

LTC Nieuws per email!

Wat zijn nieuwsfeeds?

twitter

 
Voetbal Vereniging LTC Assen Voetbal Vereniging LTC Assen