Voetbal Vereniging LTC Assen
 
HomeZoekenSitemapRouteContact
Home Nieuws Algemeen Teamindeling seizoen 2011-2012
Teamindeling seizoen 2011-2012
dinsdag 14 juni 2011 00:00

Na veelvuldig overleg tussen de trainers zijn de nieuwe teamindelingen weer tot stand gekomen. Er zijn wedstrijden gespeeld, extra trainingen geweest, kortom het was geen eenvoudige klus. We willen iedere betrokkene, spelers en trainers, dan ook danken voor hun inzet. Mochten er eventuele vragen zijn dan kan men zich altijd wenden tot de jeugdcommissie.

Voor de F jeugd: Rene Room, Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. ,
voor de E/D jeugd: Jan Woering, tel. 06-52317153,
voor de C/B jeugd: Djoke Swart, tel. 06-22599518.

We wensen iedereen een prettige vakantie let op de site voor de aanvang van de trainingen. De eerst competitiespeeldag is zaterdag 3 september.

Donderdag 30 juni is er weer zomeravondvoetbal voor de jeugd tot 10 jaar. Let op de site!!

De jeugdcommissie

Voorlopige teamindeling seizoen 2011 – 2012

A1:
Jorian Modderman (k), Fabian Nunuru, Kiron Islam, Etus Salakory, Bryan Bohne, Thomas Feiken (d), Collin Udding (d), Herman Swart, Kevin Drent (d), Yaxje Omar Ahmed, Aleksandar Brakocevic, Amir Levi, Patrick Baas, Bob Jacobs.

B1:
Wikus van der Heide (k), Kevin Delissen, Stefan Stel, Reda Riouchi, Mark de Boer, Augus Rumamory, Mitchell de Jong, Rob Veldman, Wesley Bloem, Jeroen Dassen, Lars Kluiter, Tim Rossing, Tim Kuik, Sander Kuik, Ilyas Omar Ahmed.

B2:
Robin van Steenwijk (k), Robin Hadders, Stefan Brakocevic, Michael Hoogeveen, Niels Siesling, Tom Lomulder, Sven Hoving, Maisam Mirzahi, Ali Alwasity, Joey Steenbergen, Mathieu Steenbergen (d), Niels Veldman, Paul Helder.

C1:
Jarik Hillenga, Dennis Haitsma, Tim Stuip, Robin Boven, Robin de Boer, Jasper van der Heide, Zizinho Matulessy, Maurice Riebeek, David Warda, Amaru Java, Sergio Danhof, Arno Schaveling, Donny Heerings, Mojtaba Ebrahimi, Jeroen Klok.

D1:
Luca Bruyn, Tim Smallenbroek, Michel Lomulder, Niek Roorda, Nadewa Slagter, Bas Senechal, Xander Eisses, Joren Veldman, Maurijn Kuil, Mark Sikkema, Hugo Room, Patrick Medema, Dennis Haaijer.

D2:
Samuel Sapulette, Yannick Kastanja, Jemy Mantouw, Niels Senechal, Mitchel Baas, Jesse Bergsma, Gert de Haan, Janco Knol, Job Westerdijk, Stefano Seubring, Matthijs van Hofslot, Chearlton Bleyleven, Rick van Roosmalen, Emiel Stuip,

D3:
Abdulkamir Omar, Naomi Odding, Jason Doherty, Omar Bahassan, Michelle Henstra, Matthijs Veld, Marco van Til, Daan de Groot, Galil Alhaj, Daan Reimink,. Jeffrey Tipker (d), Daniel Hulshof (d), Mohamed Isse Mohamed Malin Hasan (d), Maarten Uittenboogaart.

D4:
Nick de Haas, Ibrahim Chuouki, Jack Oosting, Sander van der Werff, Corne Dirks, Dion Swijghuizen, Ruben Kracht, Noah Sardjan, Fernando Doldersum Hylke Frankena, Sander Woering, Sven Westerveld, Thomas Perdon, Bjorn Venema

E1:
Braam Melvin, Gözel Kenan, Baas Colin, Antuma Corné, Mulder Corné, Berends Bert-Jan, Boven Sander, Selvili Enes.

E2:
Karwan Gijs, Kaplan Alihan, Zalm van der Floris, Roorda Daan, Fokkens Sam, Huisman Silvano, Wit de Sam, Brink ten Ruan, Smallenbroek Mark, Donge van Nick.

E3:
Feenstra Délan, Koebrugge Thijs, Riebeek Justin, Medema Dennis, Salesman Delano, Es van der Tim, Es van der Maarten, Fokkens Daan, Berghuis Danny.

E4:
Rasaian-Hussein Ashkan, Westerveld Chavez, Span Milan, Aijal Sidney, Jong de Pasquenel, Grotenhuis Pim, Ezinga Corné, Hoop de Owen, Heide van der Robbert.

E5:
Draaisma Ewout, Niemeijer Martijn, Boomsma Julian, Eisses Jeroen, Güdogan Omer, Karwan Sahel, Boomsma Sergio, Wester Martijn.

E6/E7:
Stroetinga Nathan, Meijer Jeffrey, Meijering Joël, Meijeringh Colin, Stevens Jochem, Sprengers Brandon,Kiraz Furkan, Koops Léon, Rust Bryan, Veld Robin, Vinne van der Henri, Kevri Armin, Hendriks Owen.

F1:
Edgar Meijles, Jarmo Rozenveld, Kane Hooijer, Gillermo Slijngaard, Remco Woering, Aron Feenstra, Kerem Yanik, Patrick Meek Trainers: Tomas van Goor en Cornell Feenstra

F2:
Jesse Gramsma, Yassin Rezk, Raemon Jeuring, Roy de Vries, Tristan Vriend, Thom Roorda, Leon Braam, Friso Room, Danilo Heuker Trainers: Ibrahim Chaabane, Bryan Bohne en Patrick Baas

F3:
Peter Lamfers, Damian Valderrama, Jorn Wolting, Tygo Lanting, Manuel Saimima, Elano Bakker, Thijs Veldwisch, Jari Joling, Jordi Van der Laan, Morteza Ebrahimi Trainers: Ibrahim Chaabane, Bryan Bohne en Patrick Baas

F4:
Thijs Meek, Dominik Mostert, Jeremy Nakken, Yoran Van de Wal, Besin Alimi, Luke Oostinga, Boris Meijer, Nick Vierkant, Marwin van Goor Trainers: Jan van Donge en Alexander Brakocevic

F5:
Ashesh Rambharos, Maarten Bel, Bas Knol, Semin Sinanovic, Sebas`van den Berg, Jonah van Hoogdalem, Hidde Klugkist, Jelani Pole, Levi Kruiger Trainers: Bob Jacobs en Robert Wassenaar

F6:
Marit Stuip, Björn de Winter, Jorinde Schaveling, Moniek Medema, Milan Stel, Jorn Duker, Norijn Vriend Trainer: Hilbrant van de Bijl

F7:
Ezra Kakray, Dennis van der Wiel, Rachid Rabhi, Dylan Groen, Senna Holman Trainer: Hilbrant van de Bijl

F8:
Lars van Wijk, Benito Slaman, Wesley Smid, Jens Timo Pezy.

 

Banner

intersport

logo-unive

00 AHHillenga 2

vl logo

 

Service

feed-icon-14x14   LTC Nieuwsfeed

LTC Nieuws per email!

Wat zijn nieuwsfeeds?

twitter

 
Voetbal Vereniging LTC Assen Voetbal Vereniging LTC Assen